ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Будівельнику доріг з оточення Коломойського арештували рахунки

Причиною стали роботи на дорозі Київ-Луганськ-Ізварине, в яких правоохоронці вбачають розкрадання бюджетних коштів
Depo.
28 квітня 2016 14:49
ФОТО: depo.ua
Будівельнику доріг з оточення Коломойського арештували рахунки
Будівельнику доріг з оточення Коломойського арештували рахунки

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 14 квітня.

Підприємство "Маст-буд" подало позов на ТОВ "УПС" за невиконання вимог договору субпідряду за 2011 рік під час будівництва автошляху Київ-Луганськ-Ізварине.

Позивач вимагає стягнення з боржника 192,5 млн. грн. Поки розглядається спір, суд задовольнив клопотання позивача і наклав арешт на суму позову. Цим рішенням арештовані рахунки ТОВ "УПС" у десяти банках, а також два казначейські рахунки фірми.

Як відомо, ТОВ "УПС" позивається до департаменту комунального господарства за нібито неповний розрахунок за виконані роботи на цьому автошляху. Фірма вимагає стягнення 204,6 млн.грн. Процес перебуває на стадіє апеляції, судом призначені фінансова та будівельно-технічна експертизи.

А з 31 березня ГУ НП розпачало кримінальне провадження, в якому у діях ТОВ "УПС" та комунальників з департаменту міськради вбачає ознаки розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах на будівництві цього ж автошляху Київ-Луганськ-Ізварине у 2011 році.

Зараз ТОВ "УПС" виконує гарнатійні роботи на вулиці Робочій у Дніпропетровську після неякісного капремонту. Цьогоріч фірма отримала 27,4 млн.грн. із міського бюджету на поточний ремонт доріг

В грудні 2015 року до складу власників ТОВ "УПС" увійшла словацька фірма "Арограф" на чолі з Іриною Гуназою. Жінка обіймала керівну посаду у партії чинного заступник голови Дніпропетровської облради, а раніше заступника голови Дніпропетровської облдержаміністрації з часів Ігоря Коломойського - Святослава Олійника.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро