ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через "красивий" асфальт

Причиною руйнування дороги на вул. Робочою в Дніпропетровську після капремонту назвали погоду і високе навантаження
Depo.
19 квітня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через "красивий" асфальт
У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через "красивий" асфальт

Про це Depo.Дніпро стало відомо від заступника начальника департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Немоги.

У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через красивий асфальт - фото 1

"Торік було виконано капітальний ремонт вул. Робочої. У зв'язку з тим, що дорогу робили в досить пізній період, і вона має інтенсивне навантаження з боку вантажного транспорту, в зимовий період сталося руйнування поверхневого шару асфальтобетону. Згідно з проектом, використовувся асфальт марки "А" - дрібнощебневий. Він зазвичай використовується у містах. Це красиво, - зазначив він. - Асфальт марки "Б" більше застосовується для магістралей. На сьогоднішній день підрядником, ТОВ "УПС", розпочато роботи по зрізу верхнього шару. Згодом буде покладене нове покриття. Роботи виконуються як гарантійні, оскільки договором передбачається три роки гарантії. Ремонт здійснюватиметься на поворотах, а також у місцях гальмування вантажного транспорту".

У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через красивий асфальт - фото 2

За словами чиновника, загальна площа ремонтно-відновлювальних робіт складає близько 2 тис. кв. м, тоді як загальна площа капітального ремонту Робочої становила 94 тис кв. м. Офіційно підрядник повинен виконати роботи до кінця місяця.

У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через красивий асфальт - фото 3

Передбачається, що знизу вул. Робочої, а також на ділянці від вул. Антоновича до вул. Кавалерійської, асфальт буде зрізано повністю, в інших місцях буде використаний картковий метод дефектації верхнього шару асфальтобетонного покриття.

У Дніпропетровську дорога по вулиці Робочій зруйнувалася через красивий асфальт - фото 4

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, ТОВ "УПС" минулого року виконувало ремонт вул. Робочої у Дніпропетровську. Комісія облдержадміністрації винусунула низку претензій до якості робіт та змусила підрядника переробити асфальтне покриття власним коштом.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро