ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальна фірма збагатилася з бюджету, поділившись власністю з "Приватом"

ТОВ "УПС", що заробляє на ремонті дніпропетровських доріг, половину власності передав особі, близькій до екс-заступника Коломойського Святослава Олійника
Depo.
2 березня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua
Скандальна фірма збагатилася з бюджету, поділившись власністю з "Приватом"
Скандальна фірма збагатилася з бюджету, поділившись власністю з "Приватом"

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на видання "Наші гроші".

"24 грудня 2015 р. багаторічний єдиний власник "УПС" Тарас Палій уступив половину свого підприємства словацькій фірмі "Ароґраф". І після цього на "УПС" нарешті посипались пряники", - пише журналістка видання Ірина Салій.

16 лютого Господарський суд Дніпропетровська за позовом ТОВ "УПС" вирішив стягнути з міського департаменту комунальної власності 204,6 млн. грн. на користь фірми за будівництво автодороги "Київ-Луганськ-Ізварине".

За даними реєстрів власності, нині фірму "Ароґраф" очолює Ірина Гуназа, яка вказана контактною особою у партії Святослава Олійника "Україна Майбутнього". А сам Олійник на посаді заступника голови ОДА ініціював розслідування, за результатами якого притягалися до відповідальності екс-начальник департаменту комунального господарства та сам директор ТОВ "УПС" Тарас Палій.

"Тобто маємо таку картину. Коли Філатов і Олійник були заступниками губернатора Коломойського, у Палія, у фірми "УПС" виникла купа проблем з правоохоронними органами. Потім ці проблеми магічним чином зникли, а Палій віддав половину фірми панночці, пов’язаній з Олійником. І тепер мерія Філатова платитиме цій фірмі сотні мільйонів, і не тільки по старим боргам", - пише Ірина Салій.

Нагадаємо, за ТОВ "УПС" значаться кількамільйонні боргі та фірма фігурувала у низці кримінальних справ. Наприкінці 2015 року фірма виграла 50-ти мільйонний  тендер на ремонт трьох доріг у Дніпропетровську, а перед цим капітально відремонтувала вулицю Робочу, на якій вже сиплеться асфальт.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро