ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фірму з оточення Коломойського ревізують через зазіхання на "бюджет Філатова"

У справі щодо стягнення в інтересах ТОВ "УПС" 204,6 млн грн. з комунального департаменту Дніпропетровської міськради призначили комплексну експертизу
Depo.
21 квітня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua
Фірму з оточення Коломойського ревізують через зазіхання на "бюджет Філатова"
Фірму з оточення Коломойського ревізують через зазіхання на "бюджет Філатова"

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на текст ухвали Апеляційного господарського суду Дніпропетровської області від 15 квітня.

Судді призначили експертизу для "надання належної правової оцінки всім обставинам, матеріалам справи, доводам обох сторін". 

На розгляд експертів винесені чотири питання. Їхньою метою є встановити чи дійсно фірма виконала роботи на заявлену суму, і чи дійсно міськрада не розрахувалася за ці роботи. 

В ухвалі наголошується, що до уваги взятий факт, що з 31 березня в ГУ Нацполіції Дніпропетровської області перебувають матеріали щодо зловживання службовим становищем представниками ТОВ "УПС" та комунальників та внесення неправдивих відомостей до актів виконаних робіт у договорі від 2011 року. Як ідеться у матеріалах, це призвело до незаконного заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах.

Як ідеться в ухвалі апеляції, представники міськради заявили, що це рішення приймалося без їхньої участі, без врахування висновку Держфінінспекції про відсутність боргів міськради перед фірмою. Крім того, з матеріалів вбачається, що фірма фактично виконала робіт на суму удесятеро меншу, ніж заявила у позові.

Нагадаємо, суд розглядає справу за позовом ТОВ "Українсько-польське підприємство з ІІ "УПС" до департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради про стягнення 204,6 млн. буцімто через невиконання розрахунків за будівництво дороги "Київ-Луганськ-Ізварине". 16 лютого Господарський суд Дніпропетровської області повністю задовольнив позов фірми.

Як повідомляли "Наші гроші", у грудні 2015 року співвласником ТОВ "УПС" стала фірма "Ароґраф". Її очолює Ірина Гуназа, яка є колегою по партії "Україна майбутнього" заступника голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника.

Раніше Олійник працював на посаді заступника голови дніпропетровської обладміністрації під керівництвом Ігоря Коломойського та його наступника Валентина Резніченка.

Міський голова Дніпропетровська Борис Філатов неодноразово заявляв про інноваційність міського бюджету. Головний фінансовий документ міста на сесії 30 березня ухвалила промерська більшість.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро