ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Милобога заявляють, що гроші від Вілкула він так і не отримав

Криворізький осередок "Самопомочі" відкидають усі звинувачення на адресу Юрія Милобога
Depo.
5 квітня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
У Милобога заявляють, що гроші від Вілкула він так і не отримав
У Милобога заявляють, що гроші від Вілкула він так і не отримав

Про це йдеться у заяві криворізького осередку "об'єднання "Самопоміч" у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

"Криворізький актив "Самопомочі" дізнався про виключення з партії голови місцевого осередку Юрія Милобога із засобів масової інформації. І ми не вважаємо таку ситуацію нормальною. Демократична політична сила має не тільки пред‘являти суспільству вимоги щодо дотримання демократичних стандартів, а і дотримуватись цих стандартів всередині партії..."Компромат", який виявився затребуваним лише всередині партії, "вистрілив" назовні також з партії - це історія про фабрикування, шантаж, маніпуляції та кулуарність. А найголовніше - жодних коштів ніхто ні в кого не брав і не передавав", - йдеться у заяві.

Також у заяві сказано, що криворізька "Самопоміч" не визнає нав'язування в якості лідера Семена Семенченка, "який не бажає співпрацювати з активом на демократичних засадах".

"Криворізька "Самопоміч", включно з керівником фракції у міській раді Юрієм Милобогом, і надалі складатиме жорстку опозицію Опоблоку та Юрію Вілкулу, контролюючи використання бюджетних коштів, порушуючи системні проблеми, проводячи розслідування та оприлюднюючи їх результати. Ми не кинемо жодної розпочатої нами адміністративної чи кримінальної справи, які обов'язково доведемо до логічного завершення, як це було в ситуації з тарифами на проїзд", - йдеться в заяві.

Слід зазначити, що Юрій Милобог залишається депутатом міської ради Кривого Рогу.

Нагадаємо, що 3 квітня стало відомо про виключення голови криворізького осередку Об’єднання "Самопоміч" Юрія Милобога з партії за переговори з представниками "Опозиційного блоку". Сам Милобог назвав аудіозапис підробкою.

Читайте такожНавіщо Садовому сморід "політичного трупа" Милобога

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро