ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Навіщо Садовому сморід "політичного трупа" Милобога

Розкручування "касетного скандалу" з "договірняками" Милобога вдарить, в першу чергу, по самій "Самопомочі"
Depo.
4 квітня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Садовому сморід "політичного трупа" Милобога
Навіщо Садовому сморід "політичного трупа" Милобога

У неділю партія "Самопоміч" зробила гучну заяву і "очищення партійних лав". На сайті цієї політсили з'явилося відео, на якому  аудіозапис розмови про можливість отримання декількох сотень доларів за буцімто відмову балотуватися на перевиборах у Кривому Розі був ілюстрований фото голови Криворізького осередку Юрія Милобога і "Невідомого".

Питань до даного запису виникає ціла купа: хто її зробив, з ким розмовляє Милобог, для чого у Садового вирішили її оприлюднити саме 2 квітня? Навіщо "Самопомочі" робити доступну "візуалізацію" і монтаж аудиорозмов у формат відео, при цьому з детальним текстовим "синхроном" кожного слова на партійному сайті?

Лідер партії Андрій Садовий зробив нейтральну заяву на кшталт " українська політика — це отруйне і дуже токсичне середовище", Семенченко у властивій йому манері теж написав пост у "Фейсбуці" про те, що "політика - для абсолютної більшості - брудна справа". Втім, ні той, ні інший не стали далі роздувати цю тему.

Сам Милобог заявляє про фейковість запису і те, що він зроблений людиною з оточення Семенченка і в інтересах нардепа. Однак, до суду звертатися виключений з партії Милобог все ж не збирається. У прес-службі "Самопомочі" заявляють, що вся відома їм інформацію викладена у повідомленні на партійному сайті. Щодо того, чи зверталися з цього приводу партійці до правоохоронних органів, та відкіля у них впевненість щодо справжності викладеного аудіо, інформація відсутня. Таким чином, стає ясно, що з боку "Самопомочі" питання з "касетним скандалом" можна вважати закритим. Мовляв, ви хотіли пояснень, чому зняли Милобога з виборів  - ми вам їх надали.

Так чи інакше, репутаційні втрати "Самопомочі" у "касетному скандалі" незрівняно більші, аніж у випадку, якби вони вирішили не виносити цю історію у публічну площину. Саме в цьому контексті одразу згадується розгублений вигляд Милобога, коли кандидатом на перевибори замість нього обрали Семенченка, про шалену наполегливість "Самопомочі" у лобіюванні закону про перевибори мера у Кривому Розі і мляву передвиборчу боротьбу, про дивні розмови Семенченка з виборцями про "очистимо Кривий Ріг", коли саме на цих страхах виборців вівся "чорний піар" щодо "галичанського порядку" і добробатах на вулицях міста.

Вілкул "осідлав" "політичний труп" Милобога - фото 1

Врешті-решт, чому "парашютист" Семенченко відхрещується від своєї довіреної особи на перевиборах у Кривому Розі – Юрія Милобога у той час, коли начебто тільки-но оголосив себе "головним опозиціонером Вілкулу". Така "нерозбірливість" у кадрах навряд чи допоможе здобути йому славу далекоглядного політика. Скоріш за все, це означає "жирну крапку" у криворізькій кар'єрі нардепа. Також тепер слід спостерігати за тактикою, яку виберуть для себе сім представників "Самопомочі" у Криворізькій міськраді.

Тож, виходить, що окрім діючого мера Кривого Рогу – Юрія Вілкула, від цього скандалу ніхто не виграв. А "проєвропейська" "Самопоміч" ще раз поставила "клеймо" у залученні до "договірняків" з ахметовським "Опоблоком" на своїй репутації.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро