ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-кандидата в мери Кривого Рогу вигнали з "Самопомочі" за "зраду""

Голову криворізького осередку Об’єднання "Самопоміч" Юрія Милобога виключили з партії за переговори з представниками "Опозиційного блоку"
Depo.
3 квітня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua
Екс-кандидата в мери Кривого Рогу вигнали з "Самопомочі" за "зраду""
Екс-кандидата в мери Кривого Рогу вигнали з "Самопомочі" за "зраду""

Про це повідомляє прес-служба партії "Самопоміч", передає Depo.Дніпро.

В заяві партії значиться, що після виборів на посаду міського голови Кривого Рогу у листопаді 2015 року, кандидат на посаду міського голови від "Самопомочі" розпочав переговори з "Опозиційним блоком" про припинення боротьби за призначення перевиборів. Цим мотивується заміна кандидата на посаду міського голови на Семена Семенченка.

"Вже після рішення Верховної ради нам стало відомо, щодо наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками «Опозиційного блоку». Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби", - йдеться в повідомлені партії.

Після озвучення цих фактів Юрій Милобог зняв свою кандидатуру на користь Семена Семенченка на перевиборах міського голови у Кривому Розі.

"2 квітня ми отримали копію аудіозапису, яка вже раніше стала приводом для наших сумнівів щодо чесності Юрія Милобога, та вирішили ознайомити з нею громадськість.В цій ситуації Політична Рада партії Об’єднання «Самопоміч» вирішила:

- виключити голову криворізького осередку Об’єднання "Самопоміч" Юрія Милобога з членів партії;

- призначити партійну комісію для комплексного вивчення ситуації в місцевому осередку та допомоги місцевим активістам.", - йдеться в повідомлені партії.

Нагадаємо, 31 березня Юрій Вілкул прийняв присягу міського голови Кривого Рогу

Криворізька міська виборча комісія 28 березня прийняла підсумковий протокол про вибори мера Кривого Рогу. А 30 березня визнала Юрія Вілкула обраним міським головою Кривого Рогу. Чинний міський голова набрав 74,18% голосів. Йому віддали свої голоси 209 469 криворіжців. На мерських виборах восени 2015 року перемогу також отримав Юрій Вілкул, на 700 голосів випередивши кандидата від "Самопомочі" Юрія Милобога.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро