У Кривому Розі профспілки ведуть перемовини з адміністрацією "АрселорМіттал"

Представники профспілок, представлених на підприємстві, ведуть перемовини із адміністрацією АМКР щодо врегулювання спору навколо "італійського страйку"

Про це голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець написав у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.

"У Кривому Розі у ці хвилини між представниками дев'яти профспілок, включаючи первинки КВПУ та НПГУ, та адміністрацією ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" тривають перемовини в рамках колективного трудового спору", - пише Волинець.

Як повідомляє у "Фейсбуці" пише голова Дніпропетровської обласної організації профспілок "Свобода праці" Ігор Токовенко, початок перемовин був запланований на 13:00. Працівники управління комбінату були евакуйовані.

"По підрозділам представники адміністрації намагаються брати з людей підписи про те, що ті просять підняти їм оклад на 7%". – пише Токовенко.

Як пише у "Фейсбуці" Вікторія Корчагина, до початку перемовин на територію АМКР прибули загони поліції та автомобіль технічної служби відеонагляду поліції.

Нагадаємо, що 16 травня у Кривому Розі працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізували завод відмовою працювати на несправній техниці. 17 травня страйк продовжився. Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг" заявляє про можливу зупинку виробництва через страйк. На страйкуючих працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" написали заяву до поліції. Працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" пояснили, чому влаштували "італійський страйк".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро