Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг" заявляє про можливу зупинку виробництва через страйк

На підприємстві назвали страйк залізничників незаконним

Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг"…

Про це йдеться у повідомленні на сайті ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", передає Depo.Дніпро.

16 травня колектив залізничного цеху ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" (3 і 4 зміни) приєднався до акції протесту залізничників "Укрзалізниці". Озвучені основні вимоги робітників - підвищення заробітної плати до європейського рівня в 1000 євро і забезпечення відповідності всього рухомого складу стандартам охорони праці.

"Машиністи і помічники тепловозів, складачі поїздів відмовилися виходити на лінію, чим поставили під загрозу роботу всього комбінату. Дана акція не була анонсована і узгоджена заздалегідь з керівництвом ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Тому підприємство не мало можливості заздалегідь внести корективи в виробничий процес. Такий страйк є незаконним", - йдеться у повідомленні.

На даний момент на підприємстві задіяні тільки 14 тепловозів з 92, у зв'язку з чим паралізований весь технологічний ланцюжок. Повністю зупинені підрозділи гірського департаменту, агломераційні цехи, всі доменні печі (крім шостоїй) весь сталеплавильний і прокатний переділи.

"Є реальна загроза вибухів газопроводів внаслідок перепадів тиску, що може призвести до техногенної катастрофи в масштабах не тільки комбінату, а й міста… Якщо найближчим часом цю ситуацію не вдасться врегулювати, виробництво буде повністю зупинено, його відновлення займе багато часу, на це доведеться витратити колосальні ресурси", - додають на підприємстві.

Нагадаємо, що 16 травня у Кривому Розі працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізували завод відмовою працювати на несправній техниці. 16 травня страйк продовжився.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook