У Дніпрі мера Філатова звинуватили у зв'язках з сепаратистом

Біля будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації зібралося понад 300 протестуючих

Про це передає Depo.Дніпро.

Люди прийшли з плакатами: "Чернобук присягал на верность России, а сейчас работает в мэрии", "Боря, даешь отставку" і інші.

У Дніпрі мера Філатова звинуватили у зв'язках з сепаратистом - фото 1

Митінгарі передали звернення до голови Дніпропетровської облдержадміністрації з вимогами відреагувати на невиконання мерією Дніпра рішення суду про заборону знесення бігбордів, а також розібратися з ситуацією, коли замість демонтованих кіосків на вулицях міста зявляються нові.

У Дніпрі мера Філатова звинуватили у зв'язках з сепаратистом - фото 2

На мітингу виступили депутати міськради Загід Краснов ("Громадська сила" і Наталя Начар'ян "Опозиційний блок"), а також перший заступник голови ОДА Олег Кужман. 

У Дніпрі мера Філатова звинуватили у зв'язках з сепаратистом - фото 3

За словами Краснова, вони передають до СБУ звернення з вимогою розібратися у ситуації, коли екс-голова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук нібито допомагає мерові у взаємодії з правоохоронними органами.

Нагадаємо, що вчора, 12 січня, голова міськради Дніпра Борис Филатов звернувся до МВС і Генпрокуратури з заявою про те, що "в Дніпрі ситуація з бандитизмом почала виходити з-під контролю". За заявою керівництва КП "Муніципальна поліція", під час демонтажу рекламних носіїв на вулицях міста комунальники зустріли опір "тітушок". За день до цього на сторінці депутатки міськради Катерини Збарської з'явилися фото людей в камуфляжі на вулицях міста. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро