"Карманна" поліція Філатова заявляє про постраждалих у сутичках з "тітушками"
Під час демонтажу рекламних носіїв на вулицях міста комунальники зустріли опір невідомих
- Дніпро
-
13 січня 2017 14:24

Про це йдеться у повідомленні на сторінці "КП "Муніципальна поліція" Дніпропетровської міської ради" у "Фейсбуці", передає Depo.Дніпро.
Демонтаж 186 об’єктів здійснює КП "Управління по організації контролю у сфері благоустрою та розміщення зовнішньої реклами" міськради Дніпра . Охорону комунального майна забезпечує КП "Муніципальна поліція".
"Під час роботи на об’єктах на житловому масиві Тополя-2 працівники підрядних організацій, муніципальна поліція зустріли опір з боку невстановлених осіб, так званих "тітушок". Більш того, під час виконання своїх службових обов`язків постраждали два співробітника муніципальної поліції", - йдеться у повідомленні.
Незважаючи на це керівництво "Муніципальної поліції" наголошує, що робота з незаконними рекламними конструкціями буде продовжена.
Нагадаємо, що 13 січня голова міськради Дніпра Борис Филатов звернувся до МВС і Генпрокуратури з заявою про те, що "в Дніпрі ситуація з бандитизмом почала виходити з-під контролю". За день до цього на сторінці депутатки міськради Катерини Збарської з'явилися фото людей в камуфляжі на вулицях міста.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:38У Дніпрі вибухнув автомобіль
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 11:38На Дніпропетровщині викрили схему видалення інформації про ухилянтів з баз даних
- 08:18На Дніпропетровщині від обстрілів постраждали медзаклад і будинки
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 20:15На Дніпровщині дрони пошкодили багатоповерхівку, магазин та автівку: Поранень зазнали п’ятеро людей
- 08:30Внаслідок обстрілів Дніпропетровщини є руйнування в кількох районах
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 12:58Члени банди з Дніпропетровщини видурили в родичів полонених 3 млн грн
- 08:47В Нікополі окупанти вдарили по пожежному підрозділу. Є постраждалі (ФОТО) ФОТО
- 08:19Окупанти вдарили по Дніпропетровщині, поранені троє людей
- 15:24Для жителів 14 населених пунктів Дніпропетровщини оголосили евакуацію
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 13:03 Внаслідок ракетного удару по навчальному центру ЗСУ 12 військових загинули, ще 60 - поранені (ОНОВЛЕНО)
- 09:31 Розпочалася 1 194 доба війни рф проти України: Ситуація на фронті
- 11:33Нічна атака на Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Дніпровщину, Запоріжжя та Донбас: Що відомо