ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Профспілка відмовляється називати страйком припинення роботи на "АрселорМіттал"

Працівники ПАО "АрселорМіттал Кривий РІг" припинили роботу згідно до Закону України "Про охорону праці"

Depo.
18 травня 2018 13:05
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" пише голова Дніпропетровської обласної організації профспілок "Свобода праці" Ігор Токовенко, передає Depo.Дніпро.

"Не вводьте пресу і громадськість в оману - це не страйк, а зупинка роботи по статті 6 Закону "Про охорону праці". Що ж до вимог, то вони не вчора і не позавчора з'явились - їм вже рік", - пише Токовенко.

Згідно до статті Закону, умови праці на робочому місці, безпека технологічних процесів, машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, стан засобів колективного та індивідуального захисту, що використовуються працівником, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам законодавства.

Нагадаємо, що 16 травня у Кривому Розі працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізували завод відмовою працювати на несправній техниці. 17 травня страйк продовжився. Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг" заявляє про можливу зупинку виробництва через страйк. На страйкуючих працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" написали заяву до поліції. Працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" пояснили, чому влаштували "італійський страйк". 18 травня до "італійського страйку" приєднався ще один цех АМКР.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook