"АрселорМіттал Кривий Ріг" звинувачує страйкарів у можливому банкрутстві підприємтва

Плани з  відновлення виробництва були зірвані в результаті незапланованої акції протесту працівників цеху експлуатації залізничного транспорту

Про це повідомив фінансовий директор ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" Сергій Плічко, передає Depo.Дніпро.

За його словами, вперше за 12 років підприємству загрожує фінансова криза через різке зниження обсягів виробництва.

"Спочатку це було викликано виходом з ладу половини конвертерів, потім невдалою спробою запустити ДП-9 після капремонту і, нарешті, недавніми діями наших залізничників. Вони підтримали акцію протесту своїх колег з Укрзалізниці, що призвело практично до повної зупинки комбінату. Вже йдуть розмови про те, що під питанням стоїть виплата зарплати за червень", - зазначив він.

За прогнозами, фінансові втрати підприємства за травень орієнтовно складуть понад 1,5 млрд гривень. Подальші втрати можуть сумнів можливість подальшого фінансування поточної операційної діяльності, потім процеси можуть стати незворотніми.

Плічко повідомляє, що "вже сьогодні необхідно приймати рішення про призупинення низки проектів і соціальних програм. Якщо говорити про соціальні видатки, то це торкнеться більшості статей".

Адміністрація підприємства вважає, що "людей використовують певні політичні сили".

Нагадаємо, що 16 травня у Кривому Розі працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" паралізували завод відмовою працювати на несправній техниці. 17 травня страйк продовжився. Керівництво "Арселор-Міттал Кривий Ріг" заявляє про можливу зупинку виробництва через страйк. На страйкуючих працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" написали заяву до поліції. Працівники "АрселорМіттал Кривий Ріг" пояснили, чому влаштували "італійський страйк".

Читайте також: Страйк на "АрселорМіттал Кривий Ріг": Найпотужніший металургійний гігант на межі зупинки (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро