ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки

Згідно з декларацією за 2015 рік, трьом членам сім'ї Світлани Єпіфанцевої доводилося жити у середньому на 1389 грн на місяць
Depo.
5 квітня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua
"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки
"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки

Про це Depo.Дніпро стало відомо з тексту декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпропетровської міської ради Світлани Єпіфанцевої, розміщеної на офіційному сайті відомства.

Загальна сума сукупного доходу за рік Світлани Володимирівни, її чоловіка Євгена Таранова і доньки Єпіфанцевої Анни склала 16,7 тис. грн.

Заступниця мера також володіє земельною ділянкою у 1 тис. кв.м, квартирою площею 104 кв. м і іншим нерухомим майном площею 3,2 тис. кв. м.

Також у декларанта заявлена власність на автомобіль Toyota Camry 2012 року випуску і мотоцикл Honda VT 2014 року випуску.

На утримання зазначеного майна, згідно з декларацією, Єпіфанцева не витратила за рік ні копійки. На членів сім'ї не зареєстровано жодного майна.

Раніше повідомлялося, що донька Єпіфанцевої - Анна, публікує у соцмережах світлини заможного життя за кордоном.

"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки - фото 1

Чоловік Єпіфанцевої - Євген Таранов у лютому 2016 року був замішаний у скандалі з побиттям депутата Дніпропетровської міськради Сергія Суханова. 

Нагадаємо, що голова дніпропетровського осередку "Опозиційного блоку", соратниця Олександра Вілкула Світлана Єпіфанцева 9 лютого 2016 року стала в.о. заступника міського голови Бориса Філатова24 лютого стало відомо, що Єпіфанцеву виключили з лав "Опозиційного блоку".

Відомо, що Єпіфанцева за 2014 рік задекларувала мінімальний дохід. Втім, пізніше зізналася, що живе заможно і неофіційно володіє готелем у престижному районі Дніпропетровська.

"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки - фото 2

На засідання Дніпропетровської міської ради Єпіфанцева приходить у дизайнерському взутті. Зокрема, такі туфлі з колекції дизайнера Valentino коштують 20 тис. грн.

"Вілкулівська" заступниця Філатова продовжує приховувати справжні статки - фото 3

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро