Вілкул не пробачив Єпіфанцевій "зраду" з Філатовим

Дніпропетровських депутатів від "Опоболоку" виключили з партії

Відповідне повідомлення розміщене на сайті "Опозиційного блоку", передає Depo.Дніпро.

"18 лютого в Києві відбулося засідання політради партії "Опозиційний блок", на якому було прийнято рішення виключити з партії Світлану Епіфанцевим, Олега Григорука, Сергія Пустового, Дмитра Безуглого, Наталю Демидову, Василя Губерта і Володимира Ікола. Про це повідомив народний депутат України Дмитро Колесников", - йдеться в повідомлені.

Світлана Єпіфанцева також знята з посади керівника міської організації Опозиційного блоку.

Нагадаємо, Світлана Єпіфанцева стала в.о. заступника міського голови Бориса Філатова

Раніше повідомлялося, що близько 21 години 16 лютого невідомі побили депутата Дніпропетровської міської ради від "Опозиційного блоку" Олега Григорука біля під'їзду.

Як повідомив міський голова Борис Філатов, депутат Григорук нібито був показово покараний за "непогодження з неконструктивною, божевільною поведінкою криворізького вождя дніпропетровської організації "Опоблоку". В той же час один з лідерів "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул звинуватив у побитті Григорука представників команди Філатова.

24 лютого було оголошено про створення промерської коаліції. 35 депутатами, до яких входять вищеназвані представники "Опозиційного блоку", була підписана "коаліційна угода". 
Вілкул не вибачив Єпіфанцевій "зраду" з Філатовим - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро