ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку"

У декларації чиновниця не вказала реальні доходи
Depo.
19 лютого 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку"
"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку"

Про це у "Фейсбуці" повідомила в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Світлана Єпіфанцева, передає Depo.Дніпро.

"Я далеко не бідна людина. І прийшла до міськради не в китайському ширвжитку. Я все своє життя пропахала. Сама збудувала свій бізнес. Для цього я взяла кредит в Укрексімбанку і виплатила його. Я є власником Парк готелю, який оформлений на моїх батьків. Декларація не передбачає дохід батьків. Згідно із законом вказуються чоловік і діти. Так, я їжджу відпочивати два рази в рік", - пише вона.

Нагадаємо, що новопризначена заступниця мера Філатова Світлана Єпіфанцева задекларувала за 2014 рік найменший дохід з усіх заступників мера Дніпропетровська. Згідно з документом, за весь 2014 рік Світлана Єпіфанцева отримала 16,7 тис.грн зарплати. Інших доходів ні у неї, ні у членів родини - не вказано.

Єпіфанцева з 9 лютого стала до виконання своїх обов'язків. 15 лютого Борис Філатов представив її керівникам департаментів на оперативній нараді у міськраді. 

Відомо, що "Парк готель" розташований в парковій зоні центральної частині Дніпропетровська. Реконструйований з будівлі 1830 року.

"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку" - фото 1

"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку" - фото 2

"Вілкулівська" заступниця Філатова розсказала, як заможно жити на "мінімалку" - фото 3

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро