ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступник Філатова розповів, навіщо говорив про затоплення метро

Чиновник посилається на волю містян щодо добудови метро у Дніпропетровську
Depo.
1 березня 2016 14:39
ФОТО: depo.ua
Заступник Філатова розповів, навіщо говорив про затоплення метро
Заступник Філатова розповів, навіщо говорив про затоплення метро

Як повідомив перший заступник міського голови Дніпропетровська Дмитро Погребов, соціологія свідчить, що більшість дніпропетровців виступили за продовження будівництва, передає Depo.Дніпро.

"Сумніви щодо добудови метро, які озвучувалися раніше, мали під собою підстави. Та думка мешканців міста переломила ситуацію", - зазначив він.

"Зараз усі перепони, які до цього вважалися нездоланними, майже вирішено. Кажучи про сумніви, ми хотіли підштовхнути учасників цього процесу ще раз подумати і прийняти остаточно рішення", - додав він.

Він також розповів, що у банків-кредиторів також були сумніви щодо компетентності генпідрядника - турецької компанії Limak Ins SanVetic AS. Шляхом перемовин була узгоджена фінансова гарантія у 29 млн євро. За словами Погребова, після підписання необхідних документів розпочати роботи у шахтах підземки планують до кінця весни цього року.

Нагадаємо, на початку лютого 2016 року в.о. першого заступника міського голови Дмитро Погребов зробив шокуючу заяву щодо можливого затоплення дніпропетровського метрополітену. 6 лютого ДТЕК "Дніпрообленерго" попередило, а за два дні відімкнуло ПАТ "Дніпрометробуд" від електроенергії. Підприємству була обмежена подача світла на декількох об'єктах через заборгованість – майже 8 мільйонів гривень. Вже 25 лютого Погребов робить заяву про те, що міська влада зацікавлена в будівництві метро.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро