Як Шахов забив п'ять вирішальних голів за "Дніпро" і збірну України

Переможний м'яч Євгена Шахова у ворота збірної Сербії у товариському матчі не єдиний такий випадок у кар’єрі екс-гравця "Дніпра"

Як Шахов забив п'ять вирішальних голів з…

Колишній півзахисник "Дніпра" Євген Шахов, який нині захищає кольори грецького клубу ПАОК, не є бомбардиром, але кожний його гол стає справжньою подією для його команди, - передає Depo.Дніпро.

Свій перший важливий гол Шахов забив у півфіналі юнацького чемпіонату Європи у ворота команди Сербії. У тій зустрічі Шахов уперше вийшов на поле у стартовому складі і відзначився вже на 48-й секунді. Згодом дубль зробив Денис Гармаш. Україна перемогла 3:1, а у фіналі Англію – 2:0, і стала чемпіоном Європи.

30 липня 2009 року. Euro-2009 (U-19). Україна – Сербія – 3:1. 48 секунда

У "Дніпрі" Шахов грає з 2005 року, але тривалий час не потрапляв до основного складу. У 2010 році дні пряне віддали півзахисника в оренду до київського "Арсеналу", де він відзначився уже першому ж матчі. На 20-й хвилині зустрічі з "Карпатами" він ефектно пробив з льоту і відкрив рахунок.

20 березня 2010 року. Чемпіонат України. "Карпати" - "Арсенал" - 3:3. 20 хвилина

Набравшись досвіду, Шахов став частіше з’являтися на полі. Найбільш цінний свій гол він забив у півфіналі Ліги Європи проти "Брюге". Перший матч завершився нульовою нічиєю, а другому Шахов вийшов на заміну і подарував команді Мирона Маркевича вихід до півфіналу турніру.

23 квітня 2015 року. Ліга Європи. Півфінал. "Дніпро" - "Брюге" - 1:0. 82 хвилина

В останньому для себе сезоні за "Дніпро" Шахов грав далеко не останню роль. У весняній части чемпіонату він взяв на себе роль лідера, забивши чотири голи, у тому числі переможний у ворота принципового суперника - "Шахтаря".

13 березня 2016 року. Чемпіонат України. "Дніпро" - "Шахтар" - 4:1. 44 хвилина

Нарешті у товариському матчі проти збірної Сербії Шахов забив переможний м'яч у ворота сербів – перший у національній збірній. Таким чином, поки що він не забивав лише за ПАОК, але ця подія може статися у будь-який момент.

15 листопада 2016 року. Товариський матч. Україна – Сербія – 2:0. 38 хвилина