ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Філатов від мерства відрікався і кидався бумерангом в "опоблоківців"

Під час сесії Дніпропетровської міськради мер Борис Філатов "сипав перлами"
Depo.
16 березня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
Як Філатов від мерства відрікався і кидався бумерангом в "опоблоківців"
Як Філатов від мерства відрікався і кидався бумерангом в "опоблоківців"

Міський голова Борис Філатов під час чергової сесії Дніпропетровської міськради зізнався, що являє собою "театр одного актора", і регулярно "підколював" політичних опонентів, - передає Depo.Дніпро.

Як тільки представники "Опозиційного блоку" намагалися критикувати проекти рішень, Філатов відповідав їм афоризмами.

"Колеги намагаються перевзутися в повітрі. Спочатку критикують, а потім в ніч перед кожною сесією приходять до мене проситися в коаліцію", - зазначив він. 

При цьому міський голова випадково обмовився і назвал фракцію "Опозиційний блок-Дніпропетровськ" фракцією "Опозиційний блок-Кривий Ріг".

Далі зазначив: "Опозиційний блок у нас як у філософії - колективне несвідоме". 

Коли депутат від "Опозиційного блоку" Людмила Селіванова зачитували статті регламенту міської ради, які, на її думку, не відповідають чинному законодавству, Філатов зазначив: "Ви так довго і докладно тлумачите нам закони. Пропоную стати вам адвокатом Корбана".

Дісталося і лідеру фракції "опоблоківців" Наталі Начар'ян, яка зазначила: позбавлення депутатської комісії з депутатської етики функції контролю за законністю може політичним бумерангом вдарити по самому Філатову. На що міський голова відповів: "Політичний бумеранг завжди повертається. І вас, панове, це стосується в першу чергу".

Кілька ляпів Філатов дозволив собі під час представлення кандидатури на посаду секретаря Дніпропетровської міськради В'ячеслава Мішалова. Так, він запропонував йому посаду міського голови. Після чого намагався перетворити ситуацію на жарт.

"Можу віддати своє крісло, мене вже так замучили", - сказав Філатов.

При цьому міський голова дуже просив не провалити голосування по секретарю. "Ми не можемо дозволити собі влучити у штангу, бо потім подавати кандидатури знову будуть депутати, ви ж одне одного з'їсте", - зазначив він.

Після обрання секретаря Філатов висловився: "Уявляю, як ви будете тепер сушити мені мізки, Слава".

Не втримався Філатов і від того, щоб не зачепити колишнього секретаря міськради Загіда Краснова, якого відправили до депутатської комісії з етики і материнства.

"Хороша ж комісія материнства і дитинства. Невже Загід Геннадійович не захоче нею займатися?" - сказав мер.

Діставалося і депутатам загалом.

"Тут бачу, тут не бачу, тут рибу загортаю" - прокоментував він ситуацію з приводу недотримання депутатами норм регламенту щодо процедури внесення змін до складу комісій.

З приводу тривалого обговорення питань теж була репліка: "Ми зараз забовтаємо все, що можна".

Слід зазначити, що і самі депутати дозволяли собі, як сказав Філатов, помилятися в словах "по Фрейду". Так, депутат від президентської партії Олександр Шикуленко назвав свою фракцію "БПП-Самопоміч".

Нагадаємо, що на сьогоднішній сесії депутати обрали секретарем Дніпропетровської міськради лідера фракції "Самопоміч" В'ячеслава Мішалова, затвердили нову структуру виконкому,  закликали звільнити Савченко та інших політв'язнів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро