ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Секретарем Дніпропетровської міськради обрали мільйонера від "Самопомочі"

За пропозицією фракції "Самопоміч" була внесена кандидатура В'ячеслава Мішалова на посаду секретаря
Depo.
16 березня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Секретарем Дніпропетровської міськради обрали мільйонера від "Самопомочі"
Секретарем Дніпропетровської міськради обрали мільйонера від "Самопомочі"

Про це передає Depo.Дніпро.

Як зазначив міський голова Дніпропетровська Борис Філатов, право винести свою кандидатуру на цю посаду надається фракції "Самопоміч" згідно коаліційній угоді. Після перерви депутати почали процедуру таємного голосування за кандидатуру В'ячеслава Мішалова.

Зареєструвалися 57 депутати. "За" - 36, "проти" -  18, визнані недійсними 2 бюлетеня.

Довідково: В'ячеслав Мішалов, 30-річний бізнесмен. Має 4-х дітей. Здобув освіту інженера в Америці. Зізнається, що бізнесом займається з 15 років. Бізнес пов'язаний з ІТ. З 2011 року почав вкладати інвестиції в дніпропетровський завод пресів. Батьком В'ячеслава Мішалова є дніпропетровський бізнесмен Дмитро Мішалов, бізнес якого пов'язаний з групою "Приват". Бізнес самого В'ячеслава Мішалова пов'язаний з власником корпорації "Алеф" відомого дніпропетровського бізнесмена Вадима Єрмолаєва.

Нагадаємо, що 29 лютого на пленарному засіданні міськради була ухвалена "промерська коаліція" з 36 депутатів. До неї увійшли депутати фракцій "УКРОП", "Самопоміч", вісім виключених з "Опозиційного блоку", і один представник фракції "Солідарність". Також були припинені повноваження секретаря міськради Загіда Краснова.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро