ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вираховувати сепаратистів в АТО військовим музикантам допомагав гімн

Понтонники кілька днів як повернулися після служби в АТО і розповіли, як музика допомагала в бойових задачах
Depo.
24 серпня 2015 16:09
ФОТО: depo.ua
Вираховувати сепаратистів в АТО військовим музикантам допомагав гімн
Вираховувати сепаратистів в АТО військовим музикантам допомагав гімн

Про це кореспонденту Depo.Дніпро стало відомо на базі 194 понтонно-мостового загону спецслужби транспорту в Новомосковську.

Військовий оркестр загону складається із 35 осіб, 20 із них протягом місяця несли службу поблизу Слов'янська - охороняли понтонну переправу. На цей час вони музичні інструменти змінили на автомати.

"На старий розбитий міст приварили флагшток і піднімають там прапор. Щоразу при зміні караулу виконували гімн. Я грав гімн щодня о 6 ранку", - розповів старшина Юрій Коротун.

Його труба - єдиний інструмент, який взяли з собою в АТО. Начальник оркестру Богдан Задорожний пояснив, що це найменший інструмент, більше взяти з собою не могли, адже їхали не на концерт, а по службі.

"Всіх сепаратистів, які проїжджали, ми одразу вичисляли. Тому що нормальні люди виходили, руку ставили на серце. Хоча би виходили з машини. А ті, хто в машині сиділи і тріпали язиком, - зразу було видно відношення людей до України, українського гімну і українського війська", - розповів Богдан Задорожний.

Вираховувати сепаратистів в АТО військовим музикантам допомагав гімн - фото 1

Як повідомлялося, після повернення з АТО військові-контрактники поселилися в новий гуртожиток на території військової частини. Меблі для гуртожитку також виготовили у власному цеху своїми силами.

Вираховувати сепаратистів в АТО військовим музикантам допомагав гімн - фото 2

194 понтонно-мостовий загін створений на базі 762 батальйону охорони, підвідомчий міністерству інфраструктури та Спеціальній службі транспорту України. Понтонники залучаються для виконання завдань в зоні АТО. Перші демобілізовані військові-транспортники наприкінці липня отримали посвідчення учасників бойових дій.

Більше новин про АТО з Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.