ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З АТО демобілізувався перший загін неушкоджених понтонників

Військові-захисники мостів повним складом повернулися після року служби і отримали посвідчення учасників бойових дій
Depo.
29 липня 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
З АТО демобілізувався перший загін неушкоджених понтонників
З АТО демобілізувався перший загін неушкоджених понтонників

Про це кореспонденту Depo.Дніпро cтало відомо під час урочистої зустрічі військовослужбовців на території військової частини Т0320 у Новомосковську. На її базі формували 762 окремий батальйон охорони, до складу якого входить 194 понтонно-мостовий загін.

З АТО демобілізувався перший загін понтонників  - фото 1

Сьогодні додому відправилися порядка 90 військових цього загону, ще 35 очікують наступного дня, і решту сужбовців - до кінця серпня.

З АТО демобілізувався перший загін понтонників  - фото 2

Протягом року загін виконував задачі з охорони та зведення найважливіших мостів в Донецькій та Луганській областях. Зокрема за 4-5 днів вони відновили розбиту переправу під Слов'янськом, відновили та охороняли міст в районі Дронівки на Донеччині.

За рік служби загін не втратив жодного бійця та жоден із них не був поранений, зазначив командир загону полковник Микола Савчук.

"За підсумками минулого року було багато випадків, особливо в районі Рубіжного, де намагалися проникати диверсійні групи противника. Але військові виконували чітко свої задачі. Протягом року у нас жоден військовосужбовець не був поранений, жоден не загинув", - повідомив полковник.

"Ми мали в січні їхати у Вуглегіськ (поблизу Дебальцева). Завдяки керівництву нас затримали на пару днів і нас пронесло, бо Вуглегірськ здали", - згадує сержант Сергій Галузін. Він один із 23 бійців, які отримали подяки від командування формуючої військової частини. Демобілізованим військовим вручили посвідчення учасників бойових дій.

З АТО демобілізувався перший загін понтонників  - фото 3

Зустріти чоловіків прийшли їхні рідні, дружини з дітьми та матері.

З АТО демобілізувався перший загін понтонників  - фото 4

Більше новин про АТО з Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро.