ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Мінздраві натякнули на скорочення дитячих лікарень на Дніпропетровщині

Медичні заклади області знов чекає так звана оптимізація
Depo.
3 березня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
В Мінздраві натякнули на скорочення дитячих лікарень на Дніпропетровщині
В Мінздраві натякнули на скорочення дитячих лікарень на Дніпропетровщині

Про це заявив заступник Міністра охорони здоров’я України - керівник апарату Роман Василишин, передає Depo.Дніпро.

"В рамках оптимізації потрібно зачиняти ряд лікувальних закладів, а кошти перенаправляти на ті, які їх потребують", - зазначив чиновник.

Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман додав, що перевірки перш за все почнуться з дитячих лікарень.

За словами Василишина, після 15 березня в Україну почне завозитися вакцина БЦЖ, брак якої в Україні останнім часом викликав суспільний резонанс.

Нагадаємо, що з 2011 року на Дніпропетровщині командою екс-губернатора Олександра Вілкула почав втілюватися так званий пілотний проект медреформи. В рамках медичної реформи передбачалися зміни в роботі первинної медицини, екстреної медицини, запровадження медичного страхування, скорочення кількості медустанов і відкриття амбулаторій сімейної медицини. На Дніпропетровщині в той час проводилися чисельні акції протестів пацієнтів проти скорочення ліжок у медзакладах і впровадження системи сімейної медицини.

2 березня 2016 року голова комісії Дніпропетровської міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків Євгенія Дитятковська зазначила, що "реформа, яку реалізовували у медичній сфері, наробила чимало біди. Зміни ускладнили не лише роботу лікарів, а й життя пацієнтів". І пообіцяла збільшення фінансування сфери охорони здоров’я в місті.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро