ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова будуть боротися з наслідками медреформи Вілкула

Реформа, яку реалізовували у медичній сфері, наробила чимало біди
Depo.
2 березня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua
У Філатова будуть боротися з наслідками медреформи Вілкула
У Філатова будуть боротися з наслідками медреформи Вілкула

Таку заяву зробила голова комісії міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків Євгенія Дитятковська, передає Depo.Дніпро.

"Зміни ускладнили не лише роботу лікарів, а й життя пацієнтів. Ми маємо зробити так, щоб пацієнт, звернувшись до поліклініки, вийшов звідти з діагнозом і отримав правильне лікування. Сьогодні це проблема. Після реформи пацієнт має бігти до сімейного лікаря в одне місце, за консультацією - в інше", - зауважила вона.

Дитятковська повідомила, що під час обговорення проекту бюджету піднімалося питання щодо збільшення фінансування сфери охорони здоров’я. Кошти мають піти на придбання нового сучасного обладнання, медикаментів та ремонт медичних закладів.

Відомо, що Євгенія Дитятковська -  завідувач алергологічним відділеннямКЗ "Клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги", депутат Дніпропетровської міської ради від партії "УКРОП".

Нагадаємо, влітку 2011 року Верховна Рада прийняла рішення щодо втілення пілотного проекту реформування системи охорони здоров'я в Вінницькій, Дніпропетровській і Донецькій областях, а також місті Києві. "Пілотні зміни" впроваджувалися на основі розробки дніпропетровських науковців і активно лобіювалися командою тодішнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула. На Дніпропетровщині в той час проводилися чисельні акції протестів пацієнтів проти скорочення ліжок у медзакладах і впровадження системи сімейної медицини.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро