ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У заступники Філатова просувають "порошенківця", який підтримав "Опоблок"

Оприлюднений проект рішення Дніпропетровської міської ради щодо призначення Олександра Шикуленка заступником міського голови
Depo.
11 квітня 2016 18:58
ФОТО: depo.ua
У заступники Філатова просувають "порошенківця", який підтримав "Опоблок"
У заступники Філатова просувають "порошенківця", який підтримав "Опоблок"

Про це йдеться у відповідному проекті рішення, передає Depo.Дніпро.

Так, до затвердженого 29 лютого 2016 року списку заступників міського голови пропонується внести ще одну посаду заступника з питань діяльності виконавчих органів.

Кандидатом на цю посаду значиться депутат міськради від фракції "Солідарність" Олександр Шикуленко.

У заступники Філатова просувають "порошенківця", який підтримав "Опоблок" - фото 1

Відомо, що Шикуленко у грудні 2015 року був єдиним депутатом від фракції "Солідарність", який взяв участь у скандальному виїзному засіданні міськради, на якому був обраний секретарем міськради Загід Краснов. За це рішення голосували депутати від "Опозиційного блоку" і "Громадської сили". Рішенням сесії від 29 лютого 2016 року Краснов був звільнений з посади секретаря. Згодом з фракцій "Укроп", "Самопоміч", частини фракції "Опозиційний блок" і одного депутата від "Солідарності" Дмитра Хозіна була створена промерська більшість. На сесії 16 березня секретарем міськради був обраний представник "Самопомочі" В'ячеслав Мішалов.

Після цього Філатов заявив, що у переговорах про входження фракції "Солідарність" у промерську більшість майже досягнуте порозуміння.

Нагадаємо, що після звільнення з посади першого заступника міського голови Дмитра Погребова з'явився проект рішення про скасування цієї посади у структурі виконкому міськради.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро