У Новомосковську так і не зуміли привести до присяги мера

Сесія Новомосковської міської ради не відбулася через відсутність кворуму

Про це у "Фейсбуці" повідомила редактор видання "Новомосковская жизнь" Ксенія Дзегарницька, передає Depo.Дніпро.

"Сьогодні, після внесення чергових змін у розпорядження про скликання сесії, мала відбутись сесія міської ради. Вона не відбулася, не зібрався кворум, тобто необхідна для відкриття сесії кількість депутатів, - написала вона. - Проте, на сесію прийшли численні активісти міста. Вони вимагали розгляду питання щодо приведення Віктора Літвіщенка до посади. З деяких джерел нас стало відомо, що сесію планують провести літом, чітку дату ще не назначено".

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, першим пунктом порядку денного сесії було "Про підсумки виборів міського голови м. Новомосковська Дніпропетровської області у 2015 році".

Нагадаємо, обраний на місцевих виборах мером Віктор Літвіщенко досі не почаа виконувати свої обов'язки. У січні 2016 року мітингувальники перекрили поблизу Дніпропетровська трасу, вимагаючи проведення відкритої сесії Новомосковської міськради. Втім, сесії проводяться за участі більшості депутатів від "Опоблоку" і "БПП-Солідарність" під головуванням секретаря міськради Сергія Горошка, якого вважають близьким до нардепа Вадима Нестеренка.

У Верховній Раді був зареєстрований законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Новомосковська. Одним із його авторів є нардеп Вадим Нестеренко.

Мешканка Новомосковська подала до суду на секретаря міськради через неможливість відвідувати сесії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро