У Новомосковську на секретаря міськради подали до суду через таємні сесії

Мешканка Новомосковська подала до суду на секретаря міськради через неможливість відвідувати сесії

У Новомосковську розпочався суд за позовом місцевої жительки, яка звинувачує секретаря міськради Сергія Горошка у тому, що він таємно переносить засідання з сесійної зали до закритих приміщень, - передає Depo.Дніпро з посиланням на gorozhanin.dp.ua.

В ході судового засідання було встановлено, що з моменту прийняття присяги депутатами 7 скликання, сесії фактично проходять не в будівлі міської ради, як того вимагає чинне законодавство України, а на закритих приватних підприємствах.

Депутати підтвердили, що систематично секретарем міськради сесії призначаються в стінах Новомосковської міської ради, а потім з незрозумілих причин за 15 хвилин до початку переносяться на закриті об'єкти. Наприклад на Новомосковський трубний завод. У січні 2016 року охорона підприємства демонстративно не пустила бажаючих бути присутніми на сесії городян. 

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, у Новомосковську депутати не прийшли на сесію, яку планували провести у бібліотеці. Це не перший випадок, коли сесію у Новомосковську призначали за межами міськради – спочатку на місцевому трубному заводі, а потім на хлібзаводі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро