У Новомосковську перенесли суд зі скасування "бунту" депутатів міськради

У Новомосковську через суд намагаються скасувати рішення сесії, на якій не були оголошені результати виборів міського голови

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Горожанин".

У міськрайонному суді Новомосковську відбулося чергове засідання у справі визнання незаконною першої сесії міськради теперішнього скликання. Також суд мав скасувати усі рішення, які були прийняті на цій сесії.

Перша сесія міськради відбулася у 2015 році, на ній не були оголошені результати виборів міського голови. Також на сесії були призначені усі заступники міського голови й начальники структурних підрозділів.

Вперше за 2,5 роки на судовому засіданні з'явився представник виконкому міськради Новомосковська, який подав клопотання на скасування розгляду справи. Через що судове засідання було перенесене на 10 діб.

Нагадаємо, що у Новомосковську так і не зуміли привести до присяги мера. Обраний на місцевих виборах у 2015 році мером Віктор Літвіщенко досі не почав виконувати свої обов'язки. У січні 2016 року мітингувальники перекрили поблизу Дніпропетровська трасу, вимагаючи проведення відкритої сесії Новомосковської міськради. Втім, сесії проводяться за участі більшості депутатів від "Опоблоку" і "БПП-Солідарність" під головуванням секретаря міськради Сергія Горошка, якого вважають близьким до нардепа Вадима Нестеренка.

У Верховній Раді був зареєстрований законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Новомосковська. Одним із його авторів є нардеп Вадим Нестеренко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #мер #суд