ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі Вілкул та Семенченко "грішать" однаковими порушеннями

Більше всього порушень передвиборчого законодавства зафіксовано зі сторони Юрія Вілкула
Depo.
17 березня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомлені ГМ "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.

Поліція розглядає скарги проти кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу, з боку яких зафіксоване порушення передвиборчого законодавства.

Зокрема, в інформаційному бюлетені "Криворожанин", де були розміщені матеріали на підтримку кандидата Юрія Вілкула, не була вказана особа, відповідальна за друк, що є має ознаки порушення ч. 2 ст. 56 Закону України "Про місцеві вибори".

Порушення цієї ж статті правоохоронці зафіксували в агітаційних матеріалах на підтримку кандидата Семена Семенченка, що розповсюджувалися з наметів "Об'єднання "Самопоміч".

Крім того, поліція Кривого Рогу, двічі фіксувала розміщення агітаційних наліпок на підтримку кандидата Юрія Вілкула на кіосках, а також розміщення банера кандидата Олега Бойченка, що не містили вихідних даних.

Зі сторони Юрія Вілкула були зафіксовані два випадки розміщення агітації що не містили вихідних даних, в місцях, де закон це робити забороняє.

Зі сторони кандидата Юрія Вілкула спостерігачі ОПОРИ також зафіксували використання адміністративного ресурсу – розміщення на офіційному сайті Криворізької міської ради матеріалу, що має ознаки передвиборної агітації.

"Відсутність вихідних даних на агітаційних матеріалах може свідчити про їх виготовлення за рахунок коштів поза межами виборчого фонду кандидата на посаду міського голови", - йдеться в повідомлені ОПОРИ.

Нагадаємо, що на перевибори голови Криворізького міського голови 27 березня 2016 року зареєстровані 15 кандидатів

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро