ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кривому Розі противники перейменування кричали "Ганьба!" матері загиблого в АТО

У Кривому Розі під час громадських слухань противник перейменування вулиць спровокував конфлікт
Depo.
28 квітня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua
У Кривому Розі противники перейменування кричали "Ганьба!" матері загиблого в АТО
У Кривому Розі противники перейменування кричали "Ганьба!" матері загиблого в АТО

Відео з громадських слухань у Тернівському районі Кривому Розі з'явилось на сервісі "Youtube", передає Depo.Дніпро.

Невідомий чоловік під час виступу матері загиблого в АТО бійця кричав "Ганьба!". Чоловіка обурив виступ жінки, яка розповідала про московський вплив на формування історії міста та деструктивні наслідки такого впливу.

Відповідно до результатів громадських слухань, частину вулиць Тернівського району вирішено перейменувати: вулиця Косигіна носитиме ім'я Володимира Тітенка, Червонопрапорна - "кіборга" і героя АТО Геннадія Дощенка, вулиця Федоренка - Дмитра Сухомлина, який загинув під Іловайськом, вулиця Говорова - Костянтина Бегми.

Як раніше повідомили Depo.Дніпро в обласній комісії з перейменувань вже готове та узгоджене з місцевою владою Кривого Рогу рішення про перейменування топонімів міста. Згідно з Законом про декомунізацію, рішення має бути оприлюднено до 21 травня 2016 року.

Громадські слухання з перейменувань у Кривому Розі мають пройти до 15 травня, потім вони будуть опрацьовані, їх результати будуть винесені на сесію міськради Кривого Рогу. Громслухання щодо перейменування вулиць Кривого Рогу оголошені згідно з двома Законами: "про декомунізацію" та "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій". 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро