ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вілкула намагаються змінити "інтимологію" вулиць Кривого Рога

На громадських слуханнях щодо перейменування вулиць Кривого Рогу намагаються залишити старі назви
Depo.
22 квітня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" пише активістка Юліана Березуцька, передає Depo.Дніпро.

На громадських слуханнях Саксаганського району Кривого Рогу щодо перейменування топонімів міста, пропонують перейменувати площу Артема на площу Артема зі зміною етимології назви.

Така ж ситуація і в Довгінцевському районі, де бульвар Кірова пропонують назвати бульвар Кірова на честь "сержанта Кірова".

Громадські слухання у Кривому Розі оголошені згідно двох Законів: "про декомунізацію" та "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій". Громадські слухання закінчаться 15 травня, потім вони будуть опрацьовані, їх результати будуть винесені на сесію міськради Кривого Рогу.

Як повідомили Depo.Дніпро в обласній перейменувальній комісії, рішення про перейменування топонімів Кривого Рогу вже готове та узгоджене з місцевою владою Кривого Рогу. Рішення про перейменування топонімів міста буде оголошене до 21 травня, як вимагає Закон "про декомунізацію".

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро"опоблоківці" з соратниками перейменували Дніпропетровськ у Дніпропетровськ. Лідер фракції "Опозиційного блоку" Наталя Начар'ян заявила, що назва міста змінить "інтимологію".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро