У Кривому Розі перенесли обрання запобіжного заходу ймовірному винуватцю жахливої ДТП
У Кривому Розі було перенесене судове засідання із обрання запобіжного заходу водієві автомобіля, який протаранив маршрутку
- Дніпро
-
19 квітня 2018 15:35
Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на "Первый Криворожский".
Саксаганський районний суд переніс судове засідання із обрання запобіжного заходу чоловікові, підозрюваному у порушенні правил дорожнього руху, що привело до численних смертей пасажирів маршрутки.
Судове засідання було перенесене через стан здоров'я підозрюваного.
Нагадаємо, що суд мав пройти у режимі відеоконференції.
Аварія сталася близько 6:00 17 квітня 2018 року у центрі Кривого Рогу. Mazda зіткнулася з маршруткою, її винесло на зустрічну смугу, де сталося зіткнення з автобусом АМКР. Попередньо повідомлялося про вісьмох загиблих і 17 травмованих. На місці померли 7 людей, згодом повідомлялося про ще двох померлих у лікарні. Четверо постраждалих перебувають у вкрай важкому стані. Поліція відкрила провадження за фактом жахливої ДТП у Кривому Розі. 18 квітня у Кривому Розі оголошений День жалоби. 18 квітня у лікарні помер ще один постраждалий у ДТП.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:18 Під час нічної атаки РФ випустила по Україні 64 БпЛА. В епіцентрі атаки - Дніпропетровщина
- 08:29Ворог атакував Дніпро. Є жертви та масштабні руйнування
- 12:21У Кривому Розі відновили електропостачання після нічної атаки, - ДТЕК
- 10:14Зранку ворог атакував Нікополь. Є жертви ФОТО
- 09:16У Кривому Розі внаслідок одночасного удару балістики та 28 дронів знищене підприємство, в місті перебої з електрикою
- 11:52Посадовець однієї з військових частин Дніпропетровщини безпідставно нарахував підлеглому понад 700 тис. грн
- 11:43Посадовці міськради в Самарі заволоділи бюджетними мільйонами, виділеними на шкільні укриття
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 08:35На Дніпропетровщині через обстріли поранено трьох людей, з них дві дитини
- 13:31Ворог атакував Дніпровщину: В Епіцентрі - Самар
- 10:42ППО збила 20 дронів із 60, - Повітряні сили
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 15:22Рашисти знову вгатили по Нікополю
- 13:54Директор одного з комунальних підприємств Дніпра розтратив 4,4 млн грн на закупівлях для тероборони
- 09:38 Ситуація на фронті: ЗСУ стримують тиск ворога на сході й півдні
- 17:14 рф мають політичну мету увійти вглиб Дніпропетровщини на 10 км для "буферної зони", — Буданов
- 23:15 За добу на фронті відбулося 174 бойових зіткнення
- 18:36На Дніпропетровщині дворічна дівчинка випала з вікна четвертого поверху: її госпіталізували
- 13:59Як влаштувати літню людину в будинок для людей похилого віку в Дніпрі? Актуально