Ймовірного винуватця ДТП у Кривому Розі судитимуть в режимі відеоконференції
Підозрюваному водієві обиратимуть запобіжний захід
- Дніпро
-
19 квітня 2018 11:31

Про це пише "Первый Городской", передає Depo.Дніпро.
В Кривому Розі 19 квітня відбудеться суд по аварії, де загинули дев'ять чоловік. Підозрюваному водієві обиратимуть запобіжний захід.
Справа слухатимуть в Бабушкінському суді міста Дніпра. Засідання пройде у режимі відеоконференції, до слухання приєднається Саксаганський суд Кривого Рогу.
За даними ЗМІ, водій не зможе бути присутнім на обранні запобіжного заходу, оскільки у чоловіка загострилося онкозахворювання.
Нагадаємо, що аварія сталася близько 6:00 17 квітня 2018 року у центрі Кривого Рогу. Mazda зіткнулася з маршруткою, її винесло на зустрічну смугу, де сталося зіткнення з автобусом АМКР. Попередньо повідомлялося про вісьмох загиблих і 17 травмованих. На місці померли 7 людей, згодом повідомлялося про ще двох померлих у лікарні. Четверо постраждалих перебувають у вкрай важкому стані. Поліція відкрила провадження за фактом жахливої ДТП у Кривому Розі. 18 квітня у Кривому Розі оголошений День жалоби. 18 квітня у лікарні помер ще один постраждалий у ДТП.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:01Чехія відкрила у Дніпрі дипломатичне представництво
- 23:34Уряд ухвалив перший пакет рішень на підтримку прифронтових регіонів
- 22:40 Більше сотні разів окупанти атакували лінію фронту
- 21:01На Дніпровщині затримали чинного та колишнього військовослужбовців за викрадення людини (ФОТО) ФОТО
- 17:25Поліція затримала двох чоловіків, які на Дніпропетровщині викрали фермера та вимагали $70 тисяч викупу ФОТО
- 22:22 Росармія 133 рази за добу намагалася прорвати лінію фронту
- 21:16Шпигував за підрозділами ППО та військовими ешелонами: На Дніпровщині затримали російського інформатора
- 08:17На Дніпропетровщині від обстрілів пошкоджені багатоповерхівки та заклад культури, поранено жінку
- 08:20Окупанти вдарили по Дніпропетровщині дронами та авіабомбою
- 07:10Після удару по Дніпропетровщині поїзди 11 серпня прямують зі змінами
- 10:21На Дніпровщині рашисти атакували залізничний вокзал
- 09:31 ЗСУ стримали 160 російських атак: Противник наступає майже на всіх напрямках
- 20:31На Дніпропетровщині російські загарбники поранили двох людей ФОТО
- 12:12Укрзалізниця призначила додаткові потяги до Франківська, Кривого Рогу, Вінниці та Чернігова
- 11:48На Дніпровщині припинили діяльність 31 шахрайського кол-центру
- 10:38Цієї ночі ППО знешкодила одну з двох ракет "Іскандер-К" та 16 із 47 дронів
- 09:42Росіяни вдарили ракетами по Дніпру, троє людей постраждали
- 09:23 Розпочалася 1263-тя доба війни: Ситуація на фронті
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій