У Філатова знов шукають бажаючих освоїти 300 млн на ремонті центрального мосту

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради шукає нового підрядника для ремонту Нового мосту

Тендер було оголошено у системі Prozorro, передає Depo.Дніпро.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер "Капітальний ремонт автодорожнього моста № 2 через р. Дніпро в м. Дніпропетровську". На ремонт мосту виділено 314 млн гривень.

Підрядна організація має провести земельні роботи й облаштування інфраструктури біля мосту, протягнути нові кабелі, встановити нову контактну тролейбусну мережу, нові стовпи та системи освітлення, нові перила. Також підрядник має зробити ремонт та заміну балок мосту й ремонт дорожнього покриття.

Нагадаємо, що департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради 3 листопада 2016 року за результатами тендеру замовив ТОВ "Завод Майстер-Профі" капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через Дніпро за 177,79 млн грн. Це підприємство пов'язували з бізнесом батька тодішнього секретаря міськради Дніпра В'ячеслава Мішалова. У 2018 році директорам компанії генпідрядника і субпідрядника ремонту Нового мосту вручені повідомлення про підозру у привласненні бюджетних коштів у особливо великих розмірах. Прокуратура виявила розкрадання понад 10 млн гривень на ремонті Нового мосту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро