ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Філатова не можуть заборонити торгувати в парках пивом і сувенірними трусами

У Дніпровській міськраді зізналися, що не можуть заборонити торгувати алкоголем у міських парках

Depo.
17 березня 2017 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник управління торгівлі департаменту економіки, фінансів та бюджету Дніпровської міськради Олександр Каховський, передає Depo.Дніпро.

"Чи буде продаватися в парках пиво і алкоголь? Ми не можемо регулювати, що можна робити, а що не можна. Для цього є інші служби - і податкова, і правоохоронні органи, які мають регулювати типи діяльності в прив'язці до місця такої діяльності. Тому що комунальне підприємство управління торгівлі не має для цього повноважень. Якщо податкова видасть людині дозвіл торгувати пивом в парку, то яким чином ми можемо цю діяльність припинити? - зазначив він. - Зазвичай підприємці вказують, що торгуватимуть напоями, продуктами харчування, або сувенірами. Буває так, що людина укладає з нас договір, кажучи про сувеніри, а за фактом торгує трусами. Коли приходиш і ставиш питання, отримуєш у відповідь, що у нього нібито труси сувенірні".

При цьому він зазначив, що поки що легальною є торгівля у двох парках.

"У нас в місті тільки два парки, які мають встановлені межі і можуть укладати договори на торгівлю на своїй території. Це парки імені Шевчеко і Глоби. Решта парків, поклавши руку на серце, не мають юридичних підстав цього робити. Але поки така ситуація, яка є, і інспектори КП проводять ревізії парків, - хто і яку діяльність там веде. І потім будемо узаконювати", - заявив Каховський.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро