ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську збираються "довести до ладу" скандальний надземний перехід

У Дніпропетровську робоча група міркуватиме, як довести до ладу перехід на Слобожанському проспекті
Depo.
15 травня 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" пише активіст Олександр Слободенюк, передає  Depo.Дніпро.

За словами активіста, надземний перехід на Слобожанському проспекті хочуть зробити менш "агресивним" до людей з особливими вимогами. З цією метою міською владою буде створена робоча група, куди  й увійдуть активісти.

"Якщо я правильно зрозумів, то подальший план дій такий:
1. Заміна кнопок виклику персоналу переходу на такі, які дозволять їх використовувати тим людям, для яких вони і призначені.
2. З'явиться інформація про те, куди і як рухатися інвалідам, щоб скористатися переходом.
3. У співробітників переходу з'являться мобільний пристрій, який дозволить їм відразу почути, що внизу натиснули кнопку виклику.
4. Перехід буде обладнаний деякою кількістю відеокамер, які дозволять стежити за безпекою і допоможуть виявляти місце розташування людей, які потребують допомоги співробітників переходу. Головне, на мій погляд, це те, що заступник міського голови Михайло Лисенко визнає, що переходу потрібен ліфт і він готовий цей ліфт встановлювати. Друга важлива річ - поки ліфта немає, буде діяти наземний перехід", - пише активіст.

Нагадаємо, активісти провели "тест-драйв" надземного пішохідного переходу на Слобожанському проспекті. Конструкція виявилася недосяжною для груп інвалідів, що пересуваються на милицях, у спеціальних візках або мають вади верхніх кінцівок.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро