ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську створили інтерактивну мапу легальних МАФів

На карті є можливість подивитися вільні локації для установки сезонних наметів і підприємець може подати заявку в онлайн режимі
Depo.
10 березня 2016 13:34
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську створили інтерактивну мапу легальних МАФів
У Дніпропетровську створили інтерактивну мапу легальних МАФів

Про це розповів в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дмитро Терент'єв, передає Depo.Дніпро.

Створена інтерактивна карта МАФів maf.dinarys.com наразі працює в тестовому режимі. Але в найближчому часі буде вивішена на сайті міськради.

На карту нанесені легальні торгові точки: МАФи і сезонні торговельні намети. При наведенні курсору висвічується регістраційний номер, площа, адреса, основна сфера діяльності кіоску.

У Дніпропетровську створили інтерактивну мапу легальних МАФів - фото 1

"Також у найближчі тижні у споруд з’являться QR-коди. Тобто за допомогою смартфона кожен зможе просканувати спеціальний електронний код, який буде розміщено на споруді на видному місці. У коді буде зашифровано вичерпну інформацію про споруду. Зокрема, можна буде з легкістю перевірити – чи відповідає торговий асортимент тому, що заявлено в документах. Щоб не було так, що за документами йде торгівля хлібом, а насправді там наливайка чи щось таке", - зазначила радник міського голови з питань впровадження інновацій Одарка Біла.

Раніше повідомлялося, що у міськраді створили електронну форму для повідомлень про наявність кіосків, торговельних павільйонів, які встановлені з порушеннями.

Нагадаємо, що в Дніпропетровській мерії оголосили "війну" незаконним кіоскам.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро