ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську "війну" з МАФами перенесли в Інтернет

У міськраді створили форму для повідомлень про наявність кіосків, торговельних павільйонів, які встановлені з порушеннями
Depo.
10 березня 2016 10:27
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську "війну" з МАФами перенесли в Інтернет
У Дніпропетровську "війну" з МАФами перенесли в Інтернет

Про це повідомляє Depo.Дніпро.

Форму може заповнити кожен бажаючий. Інформація буде розглянута на зборах робочої групи при Департаменті споживчого ринку і сфери послуг міської ради Дніпропетровська.

"Чим докладніше і наочніше ви повідомите про подібні порушення, тим краще. Можливо, у вас є пропозиція про те, що кіоск заважає, але його можна пересунути на кілька метрів", - йдеться у повідомленні.

Пропонується заповнити наступні поля: місцезнаходження кіоску, в чому саме полягають порушення при встановленні кіоску, пропозиції (напр., демонтувати), додати фото.

Як раніше писали Depo.Дніпро, в Дніпропетровській мерії оголосили "війну" незаконним кіоскамБлизько десятка з них прибрали примусово протягом 11-12 лютого, що викликало хвилю обурення і протест під стінами міськрадиУ міськраді запевнили, що комісія за участі підприємців та активістів складе схему розміщення тимчасових споруд, запропонує легалізуватися тим кіоскам, які згодяться на переміщення відповідно до норм і не матимуть скарг від мешканців. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро