ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську колишні дружини здають чоловіків до воєнкоматів

У Дніпропетровську сусіди і колишні дружини повідомляють у воєнкомати про тих, хто ухиляється від мобілізації
Depo.
6 червня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську колишні дружини здають чоловіків до воєнкоматів
У Дніпропетровську колишні дружини здають чоловіків до воєнкоматів


Про це Дніпро.depo.ua стало відомо від заступника військового комісара Дніпропетровського обласного військкомату Сергія Полуцигана.

За його словами, непоодинокі випадки, коли сусіди, або колишні дружини повідомляють до правоохоронних органів про тих осіб, які ухиляються від мобілізації. За словами Полуцигана, це надає додаткових повноважень міліції у притягнені таких осіб до відповідальності. І якщо в ході розслідування таких заяв інформація підтвердиться, винуватця можуть засудити.

Заступник дніпропетровського воєнкома також розповів про тенденцію, згідно з якою деякі чоловіки, маючи одну власну дитину, оформлюють батьківство ще над трьома, щоб уникнути мобілізації.

Полуциган також повідомив, зо з початку 2015 року на Дніпропетровщині близько десяти осіб були засуджені за ухиляння від мобілізації, виявлено понад 500 випадків різного роду порушень з боку військовозобов'язаних, порушено понад 1 тисячу кримінальних справ за фактом ухиляння від призову.

Як раніше повідомляв Дніпро.depo.ua, на Дніпропетровщині на блокпостах поставлять по воєнкому, а 20% від усіх призваних до лав ЗСУ під час мобілізації складають добровольці.