ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На блокпостах Дніпропетровщини поставлять по воєнкому

Працівники воєнкоматів разом із ДАЇшниками будуть чергувати на блокпостах Дніпропетровської області
Depo.
5 червня 2015 14:55
ФОТО: depo.ua
На блокпостах Дніпропетровщини поставлять по воєнкому
На блокпостах Дніпропетровщини поставлять по воєнкому

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо від заступника військового комісара Дніпропетровського обласного військкомату Сергія Полуцигана.

За його словами, найближчим часом працівники воєнкоматів з'являться на блокпостах Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Нікополя, а згодом і на всій території області. Працівники ДАЇ будуть зупиняти транспортні засоби, а воєнкоми мають право перевірити у водіїв чи пасажирів документи, що засвідчують його відношення до військового обов'язку - військові білети, приписні посвідчення та інші. Тому кожний громадянин має мати при собі ці документи.

Це робиться для того, щоб навести лад у військовому обліку. Як відомо, кожні п'ять років військовозобов'язані мають приходити до воєнкоматів для уточнення даних. Чергування на блокпостах - своєрідний засіб сповіщення.
За словами Полуцигана, прямо на блокпостах будуть вручатися і повістки, але це означає, що людину одразу відправлять до АТО. Після відвідування воєнкомату людина може бути зарахована в резерв, просто пройти медкомісію чи бути направленою на навчання.

Сергій Полуциган також наголосив, що дії воєнкомів абсолютно законні. Річ у тім, що за мобілізаційну роботу в області відповідає губернатор, який має право залучати до усіх необхідних заходів ЖЕКи, правоохоронні структури тощо.