У Дніпропетровську через аварію на водоканалі постраждали 30 тис. мешканців

Лише через добу після аварії головний комунальник міста зізнався, що це була позаштатна ситуація

Про це заявив на прес-конференції в.о. директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради, заступник міського голови Михайло Лисенко, передає Depo.Дніпро.

"Це була аварія, пов'язана з насосами. В систему потрапили осадові речовини. При ліквідації аварії використовували гідрохлорування. Запах йоду дав коагулянт", - повідомив чиновник.

До 1 червня жителі, які постраждали від аварії, зможуть звернутися в абонентські відділи і їм буде проведений перерахунок за ті два дні, коли подавалася непридатна до використання вода.

У Дніпропетровську через аварію на водоканалі постраждали 30 тис мешканців - фото 1

Фото: Руслан Уралов

За словами Лисенка, найбільше постраждали жителі Новокадацького району (раніше - Ленінського), а також жителі вул. Робочої. Їх кількість може складати близько 30 тис. осіб. Тим споживачам, які нададуть експертні висновки щодо виходу з ладу побутової техніки через неякісну воду, будуть компенсовані витрати на ремонт.

Лисенко вибачився перед городянами.

Відомо, що на сайті водоканалу 29 березня з'явилося повідомлення, що "у зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на Кайдацькій насосно-фільтрувальної станції, 30 березня з 10.00 до 20.00 годин буде припинено водопостачання споживачів" і наданий список адрес.

Вчора, 30 березня, мешканці міста стали скаржитися, що з кранів біжить вода з різким запахом і червоного кольору.

У коментарі 31 березня директор КП "Дніпроводоканал" Богдан Попюк не визнав факт аварії, зазначивши, що вода відповідає нормам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро