ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Дніпроводоканалі" пояснили причини страшного запаху води з-під кранів

Потемніння та запах води, які з учорашнього дня спостерігаються у деяких районах міста, пов'язане з проведенням аварійно-відновлювальних робіт
Depo.
31 березня 2016 11:31
ФОТО: depo.ua
У "Дніпроводоканалі" пояснили причини страшного запаху води з-під кранів
У "Дніпроводоканалі" пояснили причини страшного запаху води з-під кранів

Про це повідомив директор КП "Дніпроводоканал" Богдан Попюк, передає Depo.Дніпро.

Роботи проводилися на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції.

"Звернення надходили від містян житлових масивів Перемога та Червоний Камінь. Люди жалілися на запах та колір води. Це відбулось через проведені ремонтні роботи на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції. Подібні роботи там не проводились упродовж трьох років і назріла ситуація, яка б могла привести до аварії з тяжкими наслідками. Тому і вирішено було провести ремонтні роботи з відключенням трубопроводів", - пояснив Попюк.

За його словами, через те, що була злита вода і повітря потрапило у мережі, відбулось окислення і вже при подачі води у трубопроводах зрушилися залишки так званих опадів. Тому з’явився темних колір води і через окислення – її запах.

"Аварійні бригади "Дніпроводоканалу" промивали систему всю ніч, працюють і зараз, щоб ліквідувати запах і колір. Сама вода відповідає нормам. Почасово проводиться її аналіз. Надвечір у кранах вже буде звичайна вода", - запевнив Богдан Попюк.

Нагадаємо, що жителі декількох районів міста скаржаться на жахливий колір і запах води з-під кранів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро