ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міськраді Дніпропетровська люди Коломойського і Вілкула зчепилися за рекламу

Підприємці нарікають на незаконне знесення їхніх білбордів, в той же час у місті з’являються нові конструкції, які в міськраді називають законними
Depo.
22 вересня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua
У міськраді Дніпропетровська люди Коломойського і Вілкула зчепилися за рекламу
У міськраді Дніпропетровська люди Коломойського і Вілкула зчепилися за рекламу

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час прес-конференції в Дніпропетровській міськраді.

Як зазначив начальник відділу з питань розміщення реклами Дніпропетровської міської ради Дмитро Садковський, низкою рішень виконкому передбачена реконструкція рекламної схеми у місті: зменшення чисельності конструкцій та приведення їх у центральній частині міста до сіті-формату, який передбачає визначену будови конструкції, її закриття склом та підсвітку.

"Одиниці підприємців, які працюють на ринку реклами в м. Дніпропетровськ, провели цю реконструкцію, враховуючи, що вони мали це зробити до 1 квітня, 10 квітня та 1 травня, відповідно до минулих рішень. А зараз у нас виник великий ажіотаж через рішення, ухвалене на минулому засіданні виконкому про проведення демонтажу", - зазначив Дмитро Садковський.

На стороні ображених підприємців виступив депутат Дніпропетровської міської ради від "Опозиційного блоку" Вадим Рублевський: "Вас запрошують і кажуть: ви знаєте, є рішення виконкому - ваша конструкція схемі не відповідає. Вони зобов'язані запропонувати, куди стати. Але і тут і там стоїть уже (конструкція фірми - Ред.) "Альфа-А", і куди би ви не стали, кажуть - ви знаєте, немає для вас місця, тільки демонтаж. Людина вклалася, поставила борд, а їй кажуть - нова схема розміщення - до побачення".

Законність рішення про демонтаж конструкцій підприємці оскаржують в суді.

Говорячи про концепцію зменшення конструкції у центрі Дніпропетровська, у КП "Адміністративно-технічне управління" визначють законність появи нових конструкцій.

"Не було у нас же жодного випадку, коли встановлювалися незаконні конструкції", - зазначив директор КП "АТУ" Віталій Сітніков.

Відомо, що минулого тижня виконком прийняв рішення щодо безпрецедентно масштабного знесення рекламних носіїв по місту - понад 2300 штук. За попередніми даними, знесенню не підлягає жодного білборду із зображеннями Бориса Філатова. 

Нагадаємо, в центрі Дніпропетровська серед ночі встановили новий білборд з рекламою партії Коломойського. А біля реклами Бориса Філатова спиляли тополю, яка закривала конструкцію

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.