ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську зносять дві тисячі рекламних носіїв: Філатова не чіпають

Виконком міськради прийняв безпрецендентне рішення №550 від 07.09.2015 року про демонтаж рекламних конструкцій у кількості 2303 штук
Depo.
14 вересня 2015 11:51
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську зносять дві тисячі рекламних носіїв: Філатова не чіпають
У Дніпропетровську зносять дві тисячі рекламних носіїв: Філатова не чіпають

Про це у Фейсбуці повідомив депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков з посиланням на текст відповідного рішення, передає Depo.Дніпро.

"Виконком Дніпропетровської міської ради, який, якщо проаналізувати персонально, хто до нього входить, ймовірно, контролюється групою "Відродження" та партією "УКРОП", вирішив піднести глобальний "подарунок" підприємцям міста Дніпропетровська... Правила, які використовуються для цього, були кілька років тому придумані Партією регіонів у міськраді, для переділу ринку реклами, проте вони, як видно придалися для переділу ринку в інший бік, ще й для того, щоб жорстко всіх напружити", - пише Жуков.

Згідно зі списком, під демонтаж підпадають вивіски банків, відомих торгівельних мереж, магазинів, фірм, ломбардів, фірм, і т.і. Також демонтаж торкнеться окремо стоячих рекламних конструкцій, в тому числі і в центрі міста.

У Дніпропетровську зносять дві тисячі рекламних носіїв: Філатова не чіпають - фото 1

За попередньою інформацією, жодна рекламна конструкція із зображенням Бориса Філатова демонтована не буде.

Нагадаємо, що донедавна в.о. міського голови Галина Булавка вважалася людиною команди Коломойського. Лідер партії "УКРОП" Борис Філатов заявив про намір йти кандидатом у мери Дніпропетровська. Сотні його білбордів заполонили вулиці Дніпропетровська.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.