У Дніпрі Зеленський представив нового губернатора Дніпропетровщини: Що про нього відомо

Одразу після прильоту в місто Володимир Зеленський прямо в аеропорту представив журналістам Олександра Бондаренка

У Дніпрі Зеленський представив нового гу…

Про це Depo.Дніпро стало відомо на місці подій.

Після приземлення в аеропорту Дніпра Володимир Зеленський офіційно оголосив про призначення Олександра Бондаренка головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Напередодні його кандидатуру схвалив Кабмін.

Як свідчать дані, які сам Бондаренко вказав у декларації за 2018 рік, його дружина Регіна Бондаренко є громадянкою Російської Федерації. Бондаренко задекларував квартиру у Харкові площею 126,9 кв. м, а також квартиру у Києві площею 89,8 кв. м. У Бондаренка також автомобіль Mazda 6 вартістю 850 тис. грн.

Він є власником і акціонером таких компаній як "Бі енд Бі Фудз", "Сталі Бізнес Системи", "Філд Маркетинг", "Лок Сток".

Згідно тої ж декларації, на рахунках в банках у нового очільника області лежить 165,5 тис. грн, 55 тис. доларів та 59,2 тис. євро. Готівкою бондаренко бає ще 50 тис. доларів.

За минулий рік він заробив 204 тис. грн зарплати, дохід від підприємницької діяльності склав 144 тисячі гривень. Також він отримав відсотків на 96,85 тис. грн. Натомість дружина Бондаренка отримала 660 тис. гривень зарплати від зареєстрованої на Росії компанії Uniliver Русь".

Бондаренко зареєстрований у Харкові, хоча фактичним місцем проживання вказав Київ. Його дружина Регіна є громадянкою Росії.

Загалом про Бондаренко мало що відомо, не знайомий він і дніпровським елітам. З відкритих джерел можна дізнатися, що 2010 року він закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю "фінанси", стажувався в Швеції (програма розвитку приватного сектору для лідерів громадського секторів з країн Європи, що розвиваються). В Раді пройшов програму стажування US Aid при комітеті фінансів та банківської діяльності. В Вашингтоні закінчив програму для молодих лідерів з України.

Працював в компаніях Unilever (в компании Unilever Русь працює його дружина), Pirana, Verdani, Sustainable Business Systems.

Як повідомляє "Канал24", Олександр Бондаренко є членом правління Асоціації випускників Києво-Могилянської академії. Всі його фірми не старші за два роки і чисті перед законом.

Нагадаємо, після відставки Валентина Резніченка виконуючим обов'язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації у кінці червня 2019 року був призначений Дмитро Батура.

Також нагадаємо, що  Зеленський прибув до Дніпра в рамках робочої поїздки.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook