У Дніпрі студентів "тріснувшого" гуртожитку не пустять забрати речі і рух транспорту не відкриють

Надзвичайна комісія вирішила подовжити обмеження доступу до гуртожитку "Дніпровської Політехніки" та не відкривати рух у прилеглому кварталі

У Дніпрі студентів "тріснувшого" гуртожи…

Про це повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Члени надзвичайної комісії пояснили це дотриманням правил безпеки. Позиція членів комісії – не можна ризикувати життям дітей, поки немає офіційних висновків експертів. Комісія разом з ДСНС, поліцією та представниками "Дніпровської політехніки" обстежила приміщення гуртожитку. Маячки не зафіксували руху будівлі. Проте надзвичайна комісія наразі не має офіційних висновків експертів, чи безпечно у приміщенні знаходитись людям, у тому числі, аби забрати свої речі. 

За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, в районі гуртожитку буде проведено дві ретельні експертизи. Першу експертизу проведуть спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Вони обстежать приміщення гуртожитку та нададуть висновки щодо безпеки будинку та рекомендації з його укріплення та реконструкції. Така експертиза займе близько 10-12 днів.

Другу – геологічну – проведе ТОВ НВП "Гіінтіз". Її результати покажуть, у якому стані знаходиться ґрунт від перехрестя пр. Дмитра Яворницького та пр. Гагаріна до монумента Слави. Також Олександр Шикуленко зазначив, що усі кімнати в аварійному гуртожитку опечатані, а на місці чергують представники поліції та "Муніципальної варти".  

Нагадаємо, у Дніпрі за 2 мільйони гривень дізнаються причину провалля біля студентського гуртожитка.

Читайте також: Підземно-водяна пастка: Як у Дніпрі ледь не обвалився студентський гуртожиток

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook