У Дніпрі метробудівники назвали дату введення в експлуатацію нових станцій

Нові станції метрополітену будуть введені в експлуатацію у вересні 2021 року

У Дніпрі метробудівники назвали дату вве…

Про це повідомив директор КП "Дніпровський метрополітен" Андрій Лєпьошкін, передає Depo.Дніпро з посиланням на "Наше місто".

"Станція на перетині проспекта Яворніцкого і проспекта Гагаріна буде найглибшою. Її робоча назва - "Музейна". Інший варіант - "Історичний музей". Станція буде тимчасово кінцевою. Увесь комплекс нових станцій метро почне функціонувати 19 вересня 2021 року", - зазначив він.

За словами начальника тунельного загону №14 ПАТ "Київметробуд" Євгена Шатайкіна, довжина гілки метро від станції "Вокзальна" до станції "Музейна" складе 4 км. Проїхати цю відстань городяни зможуть за 6 хвилин.

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, у Дніпрі показали, як турецький підрядник у будівництві метро "тягне кота за хвіст.

Нагадаємо, що турецька компанія "Лімак" виграла тендеру рамках проекту "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ". Контракт між Дніпропетровською міськрадою і "Лімаком" був підписаний 19 липня 2016 року. На початку грудня 2016 року заступник міського голови Володимир Міллер заявив, що активні роботи з будівництва метро у Дніпрі вже розпочалися.

Раніше, у листопаді 2015 року замовником будівництва першої черги метрополітену в Дніпропетровську визначена Дніпропетровська міська рада. Робота з будівництва трьох нових станцій дніпропетровського метро мала бути завершена за 4-5 років. Починаючи з 2013 року, два європейські банки – ЄБРР і ЄІБ, висловлювали готовність виділити по 152 млн євро кожен на добудову трьох станцій дніпропетровського метро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook