Турки взялися добудувати метро у Дніпрі за скорочений строк

Турецька компанія "Лімак" виграла тендер у рамках проекту "Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ"

Як повідомив представник компанії Турхан Сердар Баджаксиз, початок будівництва запланований на 20 вересня 2016 року, передає Depo.Дніпро.

Проектом передбачено протягом 5 років будівництво 3-х станцій метро (Центральна, Театральна, Музейна) у центральній частині міста загальною довжиною 4 км. Втім, турецькі підрядники обіцяють завершити будівництво за чотири роки.

Контракт між Дніпропетровською міськрадою і "Лімаком" був підписаний 19 липня 2016 року.

Генеральний підрядник - компанія "Лімак" - це відомий турецький холдінг, який спеціалізується не тільки на галузі будівництва, але і енергетиці, туризмі, будівництві аеропортів, тунелів.

Нагадаємо, що постановою Кабміну від листопада 2015 року замовником будівництва першої черги метрополітену в Дніпропетровську визначена Дніпропетровська міська рада. Робота з будівництва трьох нових станцій дніпропетровського метро мала бути завершена за 4-5 років. Раніше повідомлялося, що, починаючи з 2013 року, два європейські банки – ЄБРР і ЄІБ, висловлювали готовність виділити по 152 млн євро кожен на добудову трьох станцій дніпропетровського метро. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро