Тренер "Дніпра-1" розповів про сюрприз для одеситів у кубковій грі

Дмитро Михайленко прокоментував матч, в якому його команда здобула путівку до чвертьфіналу

Тренер "Дніпра-1" розповів про сюрприз д…

Головний тренер СК "Дніпро-1" Дмитро Михайленко після перемоги в серії пенальті над "Чорноморцем" 8:7 в 1/8 Кубка України зізнався, що змушений був піти на зміну тактичного малюнку гри команди, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу клубу.

"Ми планували грати в три захисники, оскільки зазвичай "Чорноморець" грає у п'ять захисників і двох нападників. І ми хотіли отримати перевагу в одного гравця в центрі поля. Але потім ми побачили за складом суперника, що у них чотири захисники. Тому за п'ять хвилин до початку матчу ми змінили тактику, хоча склад міняти не стали, - зазанчив він. - Гра вийшла важкою, тому що противник такого рівня нам протистояв в цьому сезоні вперше. За якістю гри ми не поступалися суперникові і були більш гостріші в завершальній стадії атак. Перемога по пенальті стало вже наслідком. Однак в цьому матчі були моменти, коли футболісти нервували, приймали невірні рішення. Але ми намагалися не критикувати гравців, і закликали грати з тим же настроєм".

Нагадаємо, основний час і додаткові 30 хвилин закінчилися нульовою нічиєю.