ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд визнав протиправною відмову у реєстрації новомосковського "Відродження"

Суд скасував рішення територіальної виборчої комісії Новомосковська, яким було відмовлено в реєстрації кандидатів партії "Відродження" на вибори
Depo.
3 жовтня 2015 14:03
ФОТО: depo.ua
Суд визнав протиправною відмову у реєстрації новомосковського "Відродження"
Суд визнав протиправною відмову у реєстрації новомосковського "Відродження"

Про це повідомила керівник Новомосковського міського штабу партії "Відродження" Людмила Кондратьєва, передає Depo.Дніпро.

"Суд зобов'язав територіальну виборчу комісію повторно розглянути питання реєстрації кандидатів партії "Відродження" і визнав постанови виборчої комісії протиправними. Рішення суду однозначно свідчить про те, що комісія безпідставно відмовила у реєстрації кандидатам партії "Відродження"", - сказала вона.

"Команда "Відродження" в Новомосковську буде представлена в Новомосковській міській раді. Це люди справи, які відстояли своє право обирати і бути обраними ", - зазначив чинний мер Новомосковська Сергій Мороз після засідання суду.

Партія "Відродження" вимагає від територіальної виборчої комісії в Новомосковську негайно зібратися і розглянути питання реєстрації кандидатів партії.

Суд визнав протиправною відмову у реєстрації новомосковського "Відродження" - фото 1

Нагадаємо, що раніше Дніпропетровський окружний адміністративний суд також визнав протиправним рішення Дніпропетровської міської виборчої комісії про відмову в реєстрації списку кандидатів у Дніпропетровську міську раду та кандидата на посаду мера Дніпропетровська від "Відродження".

Відомо, що партії і кандидати-клони не мали проблем з реєстрацією у виборчих комісіях по всій області. Зокрема, у Дніпропетровській області була зареєстрована партія-клон "Всеукраїнське об'єднання "Відродження України", головою якої також є дехто Куцін, як і в справжньої партії "Відродження". Той Куцін родом з Тернопільської області, а лідер "Відродження" Володимир Семенович Куцин - генеральний директор ПАТ "Нікопольський завод феросплавів".

У Кривому Розі, крім справжньої партії "Відродження", зареєстровано дві партії-клони - політична партія "Відродження України" і партія "Всеукраїнське об'єднання "Відродження України".

Зареєстровані також клони кандидатів у мери Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська.